Ložnice

Oáza klidu na míru vašim představám. Právě taková může být vaše ložnice, jejíž důmyslné řešení navrhneme společně s vámi tak, abyste se v ní cítili opravdu dobře.

Ložnice na zakázku HANÁK vám nabízejí možnost vytvořit skutečně originální interiér, který budete mít jen vy. Styl ložnice navíc můžeme přizpůsobit celkovému ladění vašeho domu či bytu a zároveň dokážeme maximálně využít daný prostor. Žádný problém pro nás nepředstavuje ani atypická či podkrovní ložnice. Důraz také klademe na zdravotní nezávadnost materiálů.
Základem každé ložnice je kvalitní postel, na jejímž návrhu, materiálu i výrobě si dáváme skutečně záležet. Pro váš dokonalý komfort vám také navrhneme noční stolky, komody a šatní skříně ve stejném designu. Záleží pouze na vás, zda dáváte přednost jednoduchým liniím, zajímavým detailům či netradičním barvám.

Pokud uvažujete o nové ložnici, nechte se inspirovat. V naší galerii si můžete prohlédnout různé styly ložnic a získat určitou představu o tom, jak by vaše ložnice mohla v budoucnu vypadat.

Zaujaly vás ložnice na míru HANÁK? Ozvěte se nám a domluvte si první schůzku. Těšíme se na vás!


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete