Šatní skříně a šatny

Získejte dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, aniž byste narušili harmonický koncept celkového interiéru. HANÁK vám nabízí nejrozmanitější nabídku skříní a šaten v České republice.

Šatní skříně HANÁK se vyznačují mimořádně kvalitním řemeslným zpracováním, atraktivním designem, dlouhou trvanlivostí materiálů a stoprocentní funkčností. Materiály, ze kterých skříně vyrábíme mají navíc velmi nízký únik VOC látek do interiéru. Spolehnout se proto můžete na jejich zdravotní nezávadnost.

Volně stojící skříně nebo vestavné skříně navrhneme vašemu domovu na míru, včetně atypických řešení. V případě, že byste si přáli vytvořit šatnu, rádi vám představíme naše šatní a skříňové systémy HANÁK, které lze šířkově i výškově přizpůsobit. Organizace vašeho oblečení tak získá zcela nový rozměr a můžeme vám garantovat, že se šatna stane jednou z vašich nejoblíbenějších místností v domě.

Chtěli byste se dozvědět více o našich skříních a šatnách? Prohlédněte si naši galerii níže nebo se rovnou zastavte na některém z našich showroomů!


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete