Sedací soupravy

Posaďte se do skutečně pohodlné sedací soupravy a vychutnejte si zasloužené chvilky relaxace po náročném dni. V naší nabídce najdete prvotřídní sedací soupravy: LAND, ORIGIN, ANGEL, MOVEB.E.D.GENESISICONNOBLEPOLYGONEFFECT.
Obývací pokoj je místo, kde se scházíme s celou rodinou, s hosty i přáteli. Trávíme zde chvíle volna, relaxujeme u televize a užívám si chvíle odpočinku. Velký důraz při zařizování se proto klade zejména na sedací soupravu, která by měla poskytnout dostatek prostoru a pohodlí pro všechny členy rodiny.

Připravené pro vás máme nadčasové kožené sedací soupravy, stejně jako moderní látkové sedací soupravy. Do malého obývacího pokoje skvěle zapadne dvoumístná pohovka. Do většího interiéru nebo pro početnější rodinu se zase perfektně hodí rohová sedací souprava nebo sedací souprava ve tvaru U.

Prohlédněte si náš bohatý sortiment a vyberte si z široké nabídky sedacích souprav. Chtěli byste si vyzkoušet, jak jsou naše sedací soupravy pohodlné? Neváhejte a navštivte některý z našich showroomů.


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete