Miele

Pro Miele mluví řada dobrých důvodů

O šesti z nich se dočtete právě zde.
Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Tím myslíme: Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele jste učinili moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí.

Filozofie
Společnost Miele je od svého založení v roce 1899 nezávislým rodinným podnikem, který cítí stejný závazek vůči svým vlastníkům, spolupracovníkům, zákazníkům, dodavatelům, životnímu prostředí a společnosti.

Historie
Na své první produkty napsali zakladatelé společnosti heslo „Vždy lepší“. Tato dvě slova se táhnou jako červená nit více než stoletou historií společnosti Miele.

Vývoj obchodní činnosti
V roce 2020 dosáhla společnost Miele obratu 4,5 miliard Euro. To odpovídá nárůstu o 276,6 milionů nebo 6,5 %. Obrat v Německu činil 1,33 miliard Euro.

Management
Společnost Miele & Cie. je vedena rovnocennými partnery: Olaf Bartsch, Dr. Stefan Breit, Dr. Axel Kniehl, Dr. Markus Miele, Dr. Eduard Sailer a Dr. Reinhard Zinkann.

Trvale udržitelný rozvoj
Pro společnost Miele je trvale udržitelné jednání závazkem vůči hodnotám a tradicím podniku a je neodmyslitelným základem dlouhodobého úspěchu firmy.

 


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete