Odsavače par

Provedení

Provedení 

Nepřetržité optimální odsávání výparů a pachů, které je perfektně uzpůsobené individuálním prostorovým a osobním požadavkům. Moderní, klasické nebo originální: Miele Vám nabízí široké spektrum nejmodernějších odsavačů par v osvědčené kvalitě Miele. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv odsavač par Miele, můžete se těšit na intuitivní ovládání, spolehlivou funkci a vynikající kvalitu v každém detailu.

Šířky přístrojů

Šířky přístrojů 

Jak široký by měl být odsavač par? To závisí hlavně na šířce vaší varné desky a samozřejmě na nabídce prostoru ve vaší kuchyni. Prosím, zohledněte, že odsavač par by měl být o něco širší než vaše varná deska. Jen tehdy může zachytit stoupající výpary nebo kuchyňské páry a využít svůj plný účinek. Pokud k tomu není dostatek místa, měl by být odsavač par alespoň tak široký jako varná deska instalovaná pod ním. U některých odsavačů par vám Miele nabízí možnost individuálního řešení – zcela podle vašich přání.

Provozní způsoby

Provozní způsoby 

Při vaření a především při smažení vznikají výpary, tvořené směsicí vodní páry, tuku a pachů. Pokud byste vzduch z kuchyně neodsávali nebo nefiltrovali, zůstanou výpary uvnitř a klima v místnosti se zhorší. Tím trvale trpí váš kuchyňský nábytek, tapety, nátěry apod., protože se na nich usazuje tuk a nečistoty. Existují tři možnosti efektivního čištění vzduchu: odtah, odtah s externím ventilátorem a cirkulace. Všechny tři provozní způsoby mají své výhody, ale také omezení. To, který provozní způsob je právě pro vás ten nejlepší, záleží na více faktorech, které vám blíže objasníme v rámci speciálního tématu.

Pohyblivé odsávače par

Pohyblivé odsávače par 

Odsávače par Miele tvoříme pro lidi, kteří umí ocenit mimořádnost. Máte zvláštní požadavky? Pak vás určitě nadchnou naše pohyblivé odsávače par. U těchto exkluzivních prvotřídních přístrojů se tělo odsávače automaticky vysouvá do ideální pracovní polohy... a po vypnutí se zasunou zpět do parkovací polohy tak, aby šetřily prostor. Nejlepší ergonomie, vysoce účinné odsávání a suverénní integrace do kuchyně – taková je fascinující technika Miele.

Individuální přizpůsobení na přání zákazníka

Individuální přizpůsobení na přání zákazníka 

Požadavek Miele: mít odsavače par tak individuální, jako jsou i Vaše přání. Proto Vám Miele kromě rozmanitého základního programu nabízí také individuální zhotovení na míru dle přání zákazníka: ať už prodloužení či zkrácení komínu, nebo dokonce odsavač par v odstínu Vaší kuchyně – to vše je u Miele možné. Přizpůsobíme Vám odsavač par podle prostorové situace tak, aby přesně odpovídal Vašim přáním.


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete