Pečení a příprava v páře

GENERACE 7000: Inspirace intuitivní techniky 

Námi vyvinutá pro Vaši inspiraci: nová GENERACE 7000 od Miele překvapí fascinující, nikdy nepřekonanou technikou při obvykle perfektních výsledcích Miele. Intuitivní ovládání a individuální možnosti využití Vám pomohou soustředit se při vaření na to podstatné: Vaši kreativitu. 
 
GENERACE 7000 Inspirace intuitivní techniky 
 
Užijte si novou lehkost ve Vaší kuchyni a dejte volný průchod Vašim nápadům. Objevte, jak snadno se mohou podařit zdánlivě komplikované pokrmy. Nic totiž nebrání Vaší tvůrčí síle. Přesně zpracované vestavné přístroje na maximální technické úrovni a s dlouhou životností obvyklou u Miele lze ovládat instinktivně a učinit tak z vaření magický okamžik. GENERACE 7000 je pro kuchyň budoucnosti: s nadčasovým designem, který hledá své vlastní vyjádření a působí na všechny smysly. Těšte se každý den na excelentní výsledky vaření, které Vašim hostům vykouzlí úsměv na tváři: FEEL THE MAGIC!

DESIGN: Dobrý vkus začíná u designu 

Souhlasíme s Oskarem Wildem, který konstatoval, že dobrý vkus je jednoduchý: člověk se spokojí pouze s tím nejlepším. Přesně s tímto požadavkem jsme vyvinuli naše nové vestavné kuchyňské přístroje: působivý čistý vzhled, od něhož nic neodvádí pozornost, a už vůbec ne komplikované ovládání. Dostupná ve 4 designových liniích – nechte se inspirovat naší GENERACÍ 7000!
 
Design VitroLine 
Důsledně ve skle – nadčasově – moderně 
 
Design VitroLine 
 
Design ArtLine 
Maximálně redukováno – bez rukojeti – perfektně integrováno 
 
Design ArtLine  
 
Design PureLine 
Horizontálně zdůrazněno – vysoký podíl skla – výrazná rukojeť 
 
Design PureLine  
 
Design ContourLine 
Klasicky interpretováno – vysoký podíl nerezu – funkční 
 
Design ContourLine  

Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete