Varné desky a přístroje SmartLine

Celoplošná indukce

Žádné předdefinované varné zóny

Užijte si jedinečnou svobodu: při vaření můžete využívat celou plochu své varné desky – bez definovaných varných zón, a díky tomu maximálně flexibilně. Tak lze varné nádobí v každé situaci umístit co nejlépe a vždy přesně tak, jak potřebujete. Můžete libovolně rozmístit až šest indukčních hrnců, pánví nebo pekáčů. Naše varné desky s celoplošnou indukcí jsou dostupné v různých šířkách.

Žádné předdefinované varné zóny 

Inteligentní rozpoznání hrnce

Flexibilní varná deska, flexibilní ovládání: ovládací prvky se zobrazují pomocí inteligentního rozpoznání hrnce vždy na správné pozici – lhostejno, kde je nádobí umístěno. A to zcela elegantně, neboť ovládání je viditelné pouze tehdy, když se hrnec nebo pánev umístí na varnou desku. Ovládání je vždy jednoznačně přiřazeno a následuje nádobí také tehdy, když ho posunete. Všechny naše varné desky s celou plochou disponují inteligentním rozpoznáním hrnce.

Inteligentní rozpoznání hrnce 

Indikátor změny pozice

Správné určení pozice pro vaše hrnce: s touto podporou umístíte nádobí na ideální místo. A tím optimalizujete proces vaření, neboť se zabrání nežádoucímu nastavování výkonu z důvodu špatného umístění. Optimální pozice se Vám intuitivně zdůrazní akusticky i opticky – posunutím nádobí tuto polohu následujete.

Indikátor změny pozice 

SilentMove

Díky speciálnímu potisku sklokeramiky nedochází při posouvání nádobí k nepříjemným zvukům. Potisk zespodu vytváří nejen elegantní design, nýbrž i extrémně hladký povrch, a proto jej můžete také obzvláště snadno čistit.

SilentMove 

TempControl – stupně smažení a pozvolné vaření

Stupeň smažení I

Tento stupeň smažení je vhodný pro všechny pokrmy, které jsou připravovány při nízké teplotě smažení, např. vejce jako volská oka, míchaná vejce, slanina k snídani, kuřecí prsa, noky, zelenina, karbanátky, ryby a většina mražených pokrmů.

Stupeň smažení I 

Stupeň smažení II

Při střední teplotě smažení lze opékat potraviny, jako jsou krevety, steaky, řízky, sekaná a masové nudličky. Kromě toho se hodí pro pražení semínek, stejně jako pro přípravu bramboráků, tortill a karamelu.

Stupeň smažení II 

Stupeň smažení III

Nejvyšší stupeň je ideální pro přípravu ve woku, stejně jako pro prudké osmahnutí masa pro dušené pokrmy nebo pro velká množství masa. Ale i palačinky se na tomto stupni povedou.

Stupeň smažení III 

Pozvolné vaření

Mnoho pokrmů je dokonalých až tehdy, když se doplní omáčkou, jako např. ragú nebo boloňské špagety. Varná deska reguluje pomocí funkce pozvolného vaření vhodnou teplotu. Takto se zabrání prskání a omáčka se vám vždy podaří.

Pozvolné vaření 

Filozofie ovládání

SmartSelect White

Stupně výkonu a časy nastavíte pomocí SmartSelect mimořádně snadno a rychle. Odečítání je díky bílému a zvláště kontrastnímu zobrazení ještě komfortnější. Varné desky s ovládáním SmartSelect White jsou vybaveny stejnými komfortními vlastnostmi jako SmartSelect, např. snadnou volbou času.

SmartSelect White 

SmartSelect

Stupně výkonu a časy nastavíte pomocí SmartSelect mimořádně snadno a rychle. Pro každou varnou zónu existuje samostatná řada podsvícených číslic, kterou lze dobře přečíst z každého úhlu pohledu. Časovač nastavíte pomocí SmartSelect znatelně pohodlněji, protože kuchyňský budík a automatiku vypínání můžete nastavit zvlášť.

SmartSelect 

ComfortSelect

Vaše ovládací centrála, co se vaření týče: pomocí centrální číselné řady ovládáte všechny varné zóny a stupně výkonu. Pohodlně přístupné jsou také přídavné funkce, které jsou umístěny přímo nad číselnou řadou. Zde nastavíte zvlášť snadno a rychle doby časovače.

ComfortSelect 

EasySelect

Zaměřte se na to, co je důležité: EasySelect ovládá všechny varné zóny a stupně výkonu pomocí centrální číselné řady. Ovládání se přitom soustředí na podstatné funkce.

EasySelect 

Ovládání otočnými voliči

Otočnými voliči nastavíte stupně výkonu a časy rychle a intuitivně. Pro každou varnou zónu je samostatný otočný volič, pomocí kterého můžete přímo ovládat nastavení.

Ovládání otočnými voliči 


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete