Vysavače

Čistota pro dobrý pocit

Čistota pro dobrý pocit 

Vhodný sáček? To je jednoduché!

Vhodný sáček 

Najít správný sáček do vysavače není vždy tak snadné. U Miele je to jinak: vhodný originální sáček HyClean identifikujete podle barevného označení přídržné desky.

Sací síla na nejvyšší úrovni

Sací síla na nejvyšší úrovni 

Díky přesně odstupňovaným filtračním vrstvám zůstává originální sáček Miele HyClean i se zvyšujícím se zaplňováním stále prodyšný. Přístroj vás upozorní, když je sáček plný, resp. vzduchový filtr nasycený. Po výměně tak zůstává vysoká sací síla, čisticí výkon a hygiena stejná jako první den.

S jedním sáčkem můžete vysávat o 25 % déle

S jedním sáčkem můžete vysávat 

Speciální vlákna originálního sáčku Miele zadrží mimořádně velké množství jemného prachu. Prachové difuzory rozdělují vysátý prach rovnoměrně do prostoru sáčku, takže objem je maximálně využit. Potřebujete tedy o 1/4 méně sáčku, když budete používat originální sáčky Miele!

Bezprašná, hygienická výměna sáčku

Bezprašná, hygienická výměna sáčku 

Při otevření vysavače se originální sáček Miele HyClean automaticky uzavře a spolehlivě zadrží vysátý prach. Pevný materiál zabrání protržení sáčku, i když vysajete ostré předměty, jako jsou např. střepy. Tak se jednou vysátý (jemný) prach už nikdy nedostane ven.

Maximálně nepropustné

Maximálně nepropustné 

Alergikům na domácí prach doporučujeme vysavač vybavený HEPA filtrem. Některé podlahové vysavače Miele s filtrem HEPA AirClean byly navíc doporučeny alergikům institutem TÜV Nord. Díky speciálnímu těsnění opláštění splňuje každoročně kontrolované požadavky TÜV Nord nejen vzduchový filtr, ale kompletní přístroj. Přefiltrovaný vyfukovaný vzduch je čistší než okolní vzduch v místnosti. Kromě toho zůstávají v sáčku bezpečně uzavřeny bakterie, alergeny a výtrusy plísní.

Mistrovsky přesná práce

Mistrovsky přesná práce 

U Miele si můžete vybrat ze 3 různých vzduchových filtrů:Filtr AirClean
Efektivní filtrační účinek pro každodenní požadavky.Filtr Active AirClean
Pomocí aktivního uhlí neutralizuje nepříjemné pachy. Ideální pro majitele zvířat a kuřáky.Filtr AirClean Plus
Efektivní filtrace pro mimořádně čistý vzduch.Filtr HEPA AirClean
Maximální hygiena vzduchu, filtruje i nejjemnější částečky prachu a alergeny. Ideální pro lidi s alergií na prach.


Navštivte náš showroom MIELE v Brně

MIELE CENTER HANÁK_new_1_640  

Kudy se k nám dostanete